Książka „Show-biznes, Pasja i zdrada” YUGINE + autograf autora

49,99

SKU: K02/2 Kategoria:

Opis

Witajcie, tylko tutaj możecie zakupić najnowszy bestseller pt. „Show-Biznes Pasja i Zdrada”, autorstwa Yugina. Jest to pierwsza tak poruszająca biografia artysty w Polsce!

 

„Show-biznes – pasja i zdrada” to książka ukazująca kulisy show-biznesu przez pryzmat kolei życia współczesnego artysty. Autor zabiera nas w podróż do miejsc będących kolejnymi przystankami na drodze jego kariery – od siermiężnego Sieradza, poprzez rozbuchane europejskie stolice,                          a skończywszy na egzotycznej tureckiej riwierze zdradzając tajemnice najbardziej znanych produkcji telewizyjnych i kuluary największych widowisk estradowych. Prawdziwe oblicza gwiazd, skrzętnie skrywane sekrety medialnych sław i mroczne oblicza celebrytów. Dynamiczne zwroty akcji, wielkie namiętności i spora dawka słodko-gorzkich refleksji nad kondycją show-biznesu.                A wszystko to utrzymane w konwekcji autobiograficznej i bezkompromisowej opowieści                      o współczesnym świecie rodzimych artystów widzianej oczyma utalentowanego i wrażliwego chłopaka, który nie bał się marzyć i podążać za swymi marzeniami.

Informacja o autorze:

Yugine – artysta, wokalista, stylista. Jako stylista pracował dla największych polskich stacji telewizyjnych (TVP 1, TVP 2, TVO POLONIA, TVN, POL SAT) i najbardziej rozpoznawalnych magazynów (Gala, Viva, CKM, Playboy). Współpracował z najbardziej znanymi markami odzieżowymi i światowej sławy fotografikami. Dziś, jako wokalista, z powodzeniem oddaje się tworzeniu muzyki koncertując i wydając koleje swoje utwory.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Książka „Show-biznes, Pasja i zdrada” YUGINE + autograf autora”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.