Książka „Kochaj albo żyj” – Monika Banasiak i Patryk Boro + autograf autorów

49,99

SKU: K01/2 Kategoria:

Opis

Witajcie, tylko tutaj możecie zakupić najnowszy bestseller pt. „Kochaj albo żyj”, autorstwa Moniki Banasiak i Patryka Boro. Jest to pierwsza tak osobista książka autorki bestsellerów „Królowa Mafii”, czy „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz”.

 

Czego mogliby się spodziewać czytelnicy po autorce bestsellerów „Królowa Mafii”, „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz”, czy „Słowikowa o więzieniach dla kobiet”? Z pewnością nie takiej książki jaką przeczytacie! Monika Banasiak w pierwszej tak intymnej rozmowie. W odróżnieniu od poprzednich książek prowadzącym rozmowę jest jej przyjaciel Patryk Boro, więc i wymiana doświadczeń zdaje się być łatwiejsza. Dzięki temu spotkaniu, po wielu latach planowania, powstała pierwsza tak szczera, osobista i prawdziwa opowieść o najważniejszych mężczyznach jakich spotkała na swojej drodze, miłościach w wielu wymiarach, a wszystko to na tle zmian ustrojowych i obyczajowych, które zaszły w Polsce w ciągu dotychczasowego jej życia.

To także opowieść pełna humoru, radości, egzotycznych, dalekich podróży, legendarnych mężczyzn odartych z pozorów i złudzeń, a także walce o samą siebie, nie zawsze trafnych i trudnych wyborach, upadku i powstaniu z kolan, w której czytelnik może odnaleźć samego siebie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Książka „Kochaj albo żyj” – Monika Banasiak i Patryk Boro + autograf autorów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.