TV & FILM

Produkcja filmowa i programów telewizyjnych to nasza prawdziwa pasja. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności powstało wiele obrazów, które niejednokrotnie były medialnymi sukcesami, zdobywały wiele nagród, jak i pokazywane były na ważnych festiwalach w tym również w Cannes! Poniżej znajdziecie kilka z nich.  Filmy tworzymy z prawdziwą miłością do kina, ważna jest dla nas ekipa, która sprawi, że każdy detal będzie pasował do całości układanki, historia, która będzie z widzem na długo po zakończonym seansie i promocja obrazu, która wpłynie również na innych, nawet tych niezainteresowanych kinem. 

PRIMADONNA

Film „Primadonna” w reżyserii i według scenariusza Patryka Boro był naszym pierwszym poważnym projektem o którym jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć rozpisywały się największe media w kraju. Obraz, w którym w głównych rolach pojawili się Ilona Felicjańska, Agnieszka Rataj, Dariusz Jezierski i Weronika Trittner zdobył nie tylko okładkach takich gazet, jak Fakt, Gala, Super Express, ale i był jednym z głównych tematów programów stacji TVN. 

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80 tych w Poznaniu i skupia się na kilku powiązanych ze sobą historiach, Marii, która kiedyś była uznaną Primadonną, Renaty, która życie oddała i poświęciła swojemu mężowi i córce Ance, Mirosława agenta SB, męża Renaty i apodyktycznego klienta Marii, nastoletniej Loli. W epizodycznych rolach w filmie pojawili się także Małgorzata Szczepańska Stankiewicz, Zosia Marciniak, Magdalena Godlewska oraz Tomasz Szczepaniak. 

Film pomimo wielu zamkniętych pokazów nie trafił nadal do szerokiej dystrybucji. Wciąż czeka na swój czas ze względu na niezwykle ciężki i trudny temat.

OGLĄDAJ TERAZ

LONELY BIRTHDAY

Horror opowiadający o walce z samotnością i własnymi demonami w reżyserii mistrza kina awangardowego Yossariana Malewskiego. Film krótkometrażowy w którym w głównych rolach pojawili się Michał Wayes, Peter Błaszczyk i Amelia Wysocka jest wspólną produkcją Boro Inc Celebration Productions i Mongrel Label. 

OGLĄDAJ TERAZ

NAWIEDZONA SZOSA

To projekt, który w pewnym momencie przemienił się w hybrydę łącząca film kinowy z serialem telewizyjnym. Nawiedzona Szosa w reżyserii Dario Davis jest pierwszym w Polsce serialem, który dzięki naszej wielomiesięcznej pracy trafił na anteny kilkudziesięciu lokalnych stacji telewizyjnych. Przykładem amerykańskich producentów nie kierowaliśmy tego niezależnego horroru do stacji w których przepadłby bez echa, a zapewniliśmy mu promocję na lokalnych rynkach, a jedna na terenie całego kraju, gdzie wsparty był naprawdę dużą promocją. 

W projekcie swoje kariery zaczynali Michał Kurek (Na Wspólnej), czy Diana Dudlińska (19+)! 

OGLĄDAJ TERAZ

ZAPRZESZŁOŚĆ

Bohater filmu żyje przeszłością. Nie potrafi pogodzić się z odrzuceniem przez kobietę, która musiała wybierać między miłością do niego a miłością do dziecka. Kobieta decyduje się wrócić do niekochanego męża by dalej żyć wychowując syna. Po kilkunastu latach prosi dawnego kochanka o spotkania. Odżywają dawne uczucia. Kochankowie podejmują decyzję, że tym razem rozpoczną wszystko jeszcze raz wspólnie. Kiedy mężczyzna „zamyka” dotychczasowe życie o spotkanie prosi syn kobiety. W czasie spotkania przekazuje mu list, który świadczy o tym, że zanim kochankowie spotkali się ponownie kobieta popełniła samobójstwo…

W rolach głównych w filmie w reżyserii Yossariana Malewskiego pojawiają się Ilona Felicjańska, Michał Wayes, Patryk Boro i Weronika Trittner. 

OGLĄDAJ TERAZ

CAPOLAVORO

Film w reżyserii Patryka Boro, swoim klimatem nawiązuje do kina włoskiego i francuskiego lat 50 i 60. W rolach głównych pojawili się Piotr Paweł Wyrwas (znany szczególnie we Francji i Austrii, gdzie grywał w wielu filmach z samymi sławami, takimi jak Catherine Deneuve, Alain Delon, Gerard Depardieu z którym prywatnie się przyjaźni) oraz debiutująca na ekranie Emilia Woźniak. W filmie zagrała również Małgorzata Szczepańska Stankiewicz, która nagrała piosenkę promującą ONA I ON, która swoją premierę wraz z klipem promującym film miała w programie Dzień Dobry TVN! Warto zaznaczyć, iż ta krótkometrażowa promowana była m.in.: w portalu Onet.pl! 

OGLĄDAJ TERAZ

MEMORIE D’AMORE

Krótkometrażówka z główną rolą Aleksandry Rybicki według reżyserii i scenariusza Patryka Boro, z doskonałymi zdjęciami Bartosza Gorzelanego i muzyką Yossariana Malewskiego. Film przedstawia prawdziwą historię dziewczyny, która nie dostrzega miłości ze strony swoją byłego chłopaka, który za wszelką cenę stara się ją odzyskać. Film promował kolekcje firmy By Polala oraz Boro & Marc. 

OGLĄDAJ TERAZ

KOCHAJ ALBO ŻYJ

„Kochaj albo Żyj” to obsypany nagrodami film dokumentalny o Monice Banasiak, byłej żonie bossa Mafii Pruszkowskiej Andrzeja Z. ps. Słowik. To historia o miłości, wolności i drodze do spełnienia marzeń. To także opowieść przedstawiająca losy bohaterek książki „Kochaj albo Żyj”, które były molestowane seksualnie oraz wykorzystywane i poniewierane przez swoich partnerów. To historia o życiu po opuszczeniu murów więzienia. 

W pełni szczery i prawdziwy obraz w reżyserii Patryka Boro i Andrzeja Tarkowskiego Kiliszewskiego z doskonałą muzyką Pawła Hołdy, Niny, Jasinskiego, Yugina i Misi Kubiak sprawi, że niejednokrotnie towarzyszyć będą Wam łzy wzruszenia, jak i uśmiech na ustach. 

OGLĄDAJ TERAZ

6xRAK 

Film w reżyserii Patryka Boro powiada o walce z nowotworami z punktu widzenia ludzi, którzy wygrali walkę z chorobą oraz rodzin osób, które zmagały się z bólem stoczonej bitwy z rakiem. Producentem obrazu jest Boro Inc Celebration Productions oraz Margareta Owczarz, która odpowiadała za produkcje wykonawczą filmu i serialu. Zdjęcia do filmu i serialu powstawały w Poznaniu w Salonie Towarzyskim w którym odbędzie się również uroczysta premiera obrazu. W filmie i serialu wystąpili Margareta Owczarz, Julia Kędzierska, Izabela Tuszyńska, Joanna Jastkowiak, Anna Belda, Julianna Belda, Aleksandra Gref, Magda Gref. Muzykę skomponował Paweł Hołda, a za piosenkę towarzyszącą odpowiada znany raper Otlewsky. 

OGLĄDAJ TERAZ

ZŁUDZENIA – w fazie Developmentu 

Ona— Kobieta sukcesu, pani prokurator. On— biznesmen wiecznie przebywający poza domem, żyjącym własnym życiem. Co ich łączy po dwudziestu latach wspólnego życia? Siedemnastoletnia córka niemogąca pogodzić się z pracoholizmem rodziców, szukająca uczucia, jakim jest nieznana jej dotąd miłość. Dramat toczyłby się dalej, gdy nagle w ich życiu pojawiają się osoby trzecie…

6XRAK 2 – w fazie Develpmentu 

Druga część filmu dokumentalnego 6xRAK, która tym razem ma przestawiać nowe historie w zupełnie innej perspektywie oraz przypomnieć historie i bohaterów znanych z pierwszej części filmu. 

ZŁAMANE – POSTPRODUKCJA 

Pierwszy film, którego współprodukcji podjęła się Julia Jaroszewska. W filmie przedstawione będą historie kobiet, które życie złamało, a one niejednokrotnie poddawały się by finalnie zwyciężyć z własnym losem.