WYDAWNICTWO

WYDAWNICTWO BORO INC CELEBRATION PRODUCTIONS

Wydana książka to niezwykle prestiżowy przedmiot pożądania każdego dobrze usytuowanego w show-biznesie człowieka. To przedmiot, który sprawia, że jego wartość rynkowa jeszcze bardziej wzrasta i pozycja staje się bardziej ugruntowana i pozwala dotrzeć do poważniejszego grona odbiorców i klientów. Nasza firma stworzyła biznesowy model pozwalający autorom prozy i osobom, które chciałyby stworzyć o sobie książkę na wydanie jej w sposób jaki nie jest spotykany w Polsce. Do każdego tytułu podchodzimy indywidualnie, bo dla nas wydanie książki nie kończy się na jej premierze w księgarni, ale na zakończonej około dwuletniej promocji i odhaczeniu z listy dziesiątek spotkań autorskich i udziałów w eventach nie tylko związanych z literaturą.

Dotychczas każda z trzech wydanych przez naszą firmę pozycji zdobyła przynajmniej jedną prestiżową nagrodę, każdy z autorów udzielił dziesiątek wywiadów w radio, telewizji, prasie i do portali internetowych, a także uczestniczył w dziesiątkach spotkań autorskich i eventach, gdzie promowana była jego książka. Książki wydawane przez nas, jak i te nad którymi sprawujemy pieczę promocyjną mają swoje oficjalne premiery na których zawsze obecne są media oraz wyselekcjonowane grono gości.

Nasze publikacje dostępne są  w wielu sieciach sprzedaży stacjonarnej i internetowej, salonach EMPIK oraz w naszym sklepie internetowym.

Oprócz wydawania książek zajmujemy się również promocją pozycji wydawanych przez inne wydawnictwa i organizacją tras promocyjnych. Dotychczas odpowiadaliśmy za wsparcie promocyjne dla takich tytułów jak m.in.: „Królowa Mafii” (wydawnictwo Rebis), „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz” (wydawnictwo Prószyński i Sp-ka), „Sex, Love & Me” (wydawnictwo ZNAK), „Słowikowa o więzieniach dla kobiet” (wydawnictwo Prószyński i Sp-ka) .

Propozycje wydawnicze prosimy kierować na adres poczty elektronicznej p.boro@celebration-productions.com

KOCHAJ ALBO ŻYJ – MONIKA BANASIAK, PATRYK BORO

Czego mogliby się spodziewać czytelnicy po autorce bestsellerów „Królowa Mafii”, „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz”, czy „Słowikowa o więzieniach dla kobiet”? Z pewnością nie takiej książki jaką przeczytacie! Monika Banasiak w pierwszej tak intymnej rozmowie. W odróżnieniu od poprzednich książek prowadzącym rozmowę jest jej przyjaciel Patryk Boro, więc i wymiana doświadczeń zdaje się być łatwiejsza. Dzięki temu spotkaniu, po wielu latach planowania, powstała pierwsza tak szczera, osobista i prawdziwa opowieść o najważniejszych mężczyznach jakich spotkała na swojej drodze, miłościach w wielu wymiarach, a wszystko to na tle zmian ustrojowych i obyczajowych, które zaszły w Polsce w ciągu dotychczasowego jej życia.

To także opowieść pełna humoru, radości, egzotycznych, dalekich podróży, legendarnych mężczyzn odartych z pozorów i złudzeń, a także walce o samą siebie, nie zawsze trafnych i trudnych wyborach, upadku i powstaniu z kolan, w której czytelnik może odnaleźć samego siebie.

SHOW-BIZNES – PASJA I ZDRADA – YUGINE

„Show-biznes – pasja i zdrada” to książka ukazująca kulisy show-biznesu przez pryzmat kolei życia współczesnego artysty. Autor zabiera nas w podróż do miejsc będących kolejnymi przystankami na drodze jego kariery – od siermiężnego Sieradza, poprzez rozbuchane europejskie stolice, a skończywszy na egzotycznej tureckiej riwierze zdradzając tajemnice najbardziej znanych produkcji telewizyjnych i kuluary największych widowisk estradowych. Prawdziwe oblicza gwiazd, skrzętnie skrywane sekrety medialnych sław i mroczne oblicza celebrytów. Dynamiczne zwroty akcji, wielkie namiętności i spora dawka słodko-gorzkich refleksji nad kondycją show-biznesu. 

A wszystko to utrzymane w konwekcji autobiograficznej i bezkompromisowej opowieści o współczesnym świecie rodzimych artystów widzianej oczyma utalentowanego i wrażliwego chłopaka, który nie bał się marzyć i podążać za swymi marzeniami.

SEX, LOVE & ME – PATRYK BORO

Kto myśli, że zna już każdą historię o miłości, karierze i spełnianiu własnych marzeń, jest w błędzie! O takiej historii jeszcze nie słyszał… W zestawieniu z przygodami Adriana i jego przyjaciół bohaterki „Seksu w wielkim mieście” to grzeczne dziewczynki pozbawione zadziornego charakteru… „Sex, love & me” to napisana z niezwykłym poczuciem humoru porywająca opowieść o losach nastolatka, który zechciał wnieść w swoje życie jeszcze więcej powiewu i kolorytu niż to możliwe. Książka została napisana z dobitną szczerością, bez owijania w bawełnę i stawiania granic…

To opowieść o kobietach i miłości do nich napisana przez mężczyznę, o prawdziwych nastolatkach, których nie znają ich rodzice i niejednokrotnie rówieśnicy, o kulisach show-biznesu, mody i filmu i seksie bez tabu. To wreszcie opowieść o poszukiwaniu tej jednej jedynej miłości.

KSIĄŻKA WYDANA W KOPRODUKCJI Z WYDAWNICTWEM ZNAK

WIĘZY KRWI – PATRYK BORO

Akcja książki rozgrywa się w Poznaniu oraz pobliskim Wagowie. Marta, młoda właścicielka Agencji Reklamowej, otrzymuje od tajemniczego spadkobiercy dwór. Tego samego dnia dowiaduje się o samobójstwie ukochanej babci, która tydzień temu zniknęła. To początek machiny, która ujawnia tajemnice rodzinne, które nigdy nie powinny wyjść na światło dzienne