MONIKA BANASIAK

Monika Banasiak – była żona jednego z bossów grupy pruszkowskiej Andrzeja Z. Słowika. Przez całą dekadę lat 90. Monika była dla mediów symbolem luksusu w hollywoodzkim stylu – dziennikarze chętnie pisali o jej stylu życia, o strojach, które nosi, i jej ulubionych kosmetykach. Po aresztowaniu męża policja podejrzewała Monikę Banasiak o kierowanie grupą przestępczą. W 2013 roku została zatrzymana i trafiła na dwa i pół roku do aresztu przy ulicy Chłopickiego w Warszawie. Sąd pierwszej instancji oczyścił ją z zarzutu kierowania grupą o charakterze zbrojnym. Od 2016 jest autorką bestsellerów, gdy chwyta za pióro wszystko zamienia w złoto! Dotychczas na rynku ukazały się jej książki „Królowa Mafii” (wydawnictwo Rebis), „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz” (wydawnictwo Prószyński i S-ka), „Słowikowa o więzieniach dla kobiet” (wydawnictwo Prószyński i S-ka), oraz „Kochaj albo Żyj”, która stworzyła z Patrykiem Boro i została wydana nakładem naszego wydawnictwa.
Monika jest także bohaterką wielu filmów dokumentalnych w tym „Kobiety i Mafia” oraz wielokrotnie nagradzanego filmu naszej produkcji pt.: „Kochaj albo Żyj”.
W czerwcu na rynku ukaże się debiutancka płyta Moniki pt.: „Kochaj albo Żyj” na której znajdą się utwory stworzone przez producentów pochodzących z USA, Szwecji, Holandii i Polski.

Management
Patryk Boro p.boro@celebration-productions.com  +48 795 517 928