Oferta


Celebration Productions to również kreowanie wizerunku, którym zajmujemy się od podstaw po przez dobór najlepszych działań pozwalających na stworzenie odpowiedniego wizerunku przynoszącego profity, zarówno marki, jak i osoby. Po końcowe podsumowanie, dzięki któremu będziecie mogli Państwo tworzyć nowe relacje z klientami, oraz cieszyć się profitami, które niesie za sobą odpowiednio dobrany i wykreowany wizerunek osoby, bądź marki, pozwalający na osiągnięcie sukcesu.
Jako jedyni w Polsce zajmujemy się Public Relations na wzór amerykańskich agencji PR, kompleksowo i nowocześnie dbając o klienta, tak by on zawsze był przed swoimi konkurentami.
Dotychczas pracowaliśmy zarówno z wieloma markami z rynku rozrywkowego, prasowego, modowego, muzycznego i telewizyjnego, jak i z wieloma gwiazdami, polskiej i zagranicznej sceny rozrywkowej, przy kreowaniu ich wizerunku oraz stylizacji, zarówno występów scenicznych, jak ważniejszych pojawień się podczas różnego rodzaju gal, oraz eventów, oraz na co dzień.
Celebration Productions  to firma zajmująca się także produkcją zarówno programów telewizyjnych jak i filmów krótko i długometrażowych. Dokumentalnych oraz fabularnych. Zajmujemy się również produkcją teledysków oraz spotów TV.
Dotychczas  Celebration Productions wyprodukowała m.in. takie filmy  jak: Primadonna  w reżyserii Patryka Boro w którym w głównych rolach pojawili się m.in. Ilona Felicjańska, Agnieszka Rataj, Weronika Trittner, Dariusz Jezierski oraz Małgorzata Szczepańska Stankiewicz, jak i Magdalena Godlewska, The Haunted Highway w reżyserii Dario Davis, produkcja inspirowana kinem włoskim lat 60 tych Capolavoro w reżyserii Patryka  Boro, horror Dark Woods Lukas’a Stasiorowskiego z supermodelką Kaja Sokola w roli głównej oraz film dokumentalny Piękniejsza Strona Polityki.
Tworzymy również programy telewizyjne zarówno w sferze rozrywkowej, jak i lifestyle’owej, oraz dokumentalnej jak seriale telewizyjne.

Moda to kolejna dziedzina, w której Celebration Productions sprawdzało się już nie raz, za każdym razem z takim samym skutkiem, czyli ogromnym sukcesem! Organizujemy pokazy mody, festiwale modowe  takie jak Celebration Fashion Festival, oraz towarzyszące im wydarzenia (afterparty, konferencje prasowe, sesje fotograficzne i inne) . Prowadzimy kompleksową akcję marketingową mającą na celu promocję wydarzenia
Współpracujemy z wieloma agencjami modelek, w tym z najbardziej prestiżowymi na świecie jak  Next Miami,  Fashion Milan.
Wpieramy  również młodych i utalentowanych projektantów stawiających pierwsze kroki w świecie mody, niejednokrotnie organizując dla nich specjalne pokazy.
Zajmujemy się managementem osób związanymi z modą.
Współpracujemy z wieloma mediami, dzięki czemu każda impreza modowa, przez nas promowana jest zauważalna, za czym idzie sukces imprezy.
Wspieramy liczne przedsięwzięcia  mające na celu promocję mody
Dotychczas z naszych usług skorzystały już m.in.:  MaxMara, Mariusz Brzeziński, Agnieszka Światły, Chaos by  Marta Boliglova,  Be Like Lady, Fu-Ku, Soyeux .

Kompleksowo zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę. Profesjonalnie zajmujemy się przygotowaniem event'ów biznesowych, modowych, plenerowych, komercyjnych, rodzinnych i innych na Twoje życzenie (dostosowane do twoich wymogów i życzeń), naszym atutem jest krótki czas oczekiwania pierwszych efektów!
Sprostamy każdemu twojemu życzeniu, nawet, jeżeli będzie to organizacja dużej imprezy masowej na dwa tygodnie przed ustalonym terminem, ponieważ takie event'y też nam się zdarzały!
Event przygotowany w profesjonalny sposób nawet w bardzo krótkim czasie przy udziale wielu mediów, znakomitych gości i niepowtarzalnej atmosfery.
Celebration Productions, jest pierwszą firmą w Polsce, która skupia się na indywidualnej managemencie swoich podopiecznych, zarządzając ich karierą zgodnie ze standardami przyjętymi w USA. Management stosowany przez Celebration Productions, to nie tylko profesjonalne i indywidualne podejście, do każdego podopiecznego, ale również kreowanie jego wizerunku, poczynając od kreowania wizerunku publicznego, po przez zmianę wizerunku scenicznego na zmianach związanych z wyglądem oraz na stylem życia.
Jako jedyni w Polsce skupiamy się promocji osób przez nas reprezentowanych i ich pracy, zarówno w mediach, jak i w kontaktach z fanami na terenie Polski, jak i poza jej granicami, przykładając dużą wagę do wizerunku.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości showbiznesu przez naszą kadrę, nasi podopieczni mogą liczyć na profesjonalne podejście do ich kariery, po przez nawiązywanie kontaktów w biznesie muzycznym, filmowym, czy też modowym, na płaszczyźnie zarówno krajowej, jak i światowej, o czym świadczą liczne projekty oraz kontrakty zawierane i realizowane przez naszą firmę w wielu krajach Europy i Świata.
Celebration Productions, zajmuje się managementem w dziedzinach mody, muzyki oraz filmu, jak i sztuki, posiadając duże doświadczenie w każdej z tych dziedzin, które wykorzystujemy do pracy z naszymi podopiecznymi, również kojarząc ich z odpowiednimi osobami z innych dziedzin sztuki.
Osoby, jak i instytucje zainteresowane managementem prosimy o kontakt z kierownictwem Celebration Productions. Dla nas każdy nowy klient jest wyzwaniem, które warto podejmować by osiągnąć sukces, który jest dobry dla obu stron

W Celebration Productions zatrudniamy profesjonalnych wedding planerów. To oni w pełni i według Państwa oczekiwań zorganizują wymarzoną przez Państwa uroczystość ślubną. W swojej pracy stawiamy na niepowtarzalny styl, dlatego też oferujemy wachlarz możliwości urządzanych przez nas uroczystości, od góralskiego wesela poczynając, po przez wesela w starodawnym i przepięknym dworku, kończąc na uroczystościach na otwartym powietrzu. Ślub z bajki, dla nas to żaden problem. Jesteśmy po to by spełnić każde Twoje marzenie
Często firmy mają ten sam problem m.in.: jak zorganizować rozrywkę swoim pracownikom podczas imprez integracyjnych? Odpowiedź jest prosta, najlepszą rozrywką w większości przypadków jest prywatny koncert. A może prowadzisz własny biznes i potrzebujesz promocji, którą zapewnić może tobie znany artysta? 
Współpracujemy z zarówno wieloma utalentowanymi, młodymi artystami pracującymi nad własnymi projektami muzycznymi, którzy wciąż koncertują zbierając przy tym pozytywne recenzje jak i sympatię widzów, jak i doświadczonymi gwiazdami nie tylko na polskim, ale światowym rynku muzycznym, którzy każdej twojej imprezie zapewnią niepowtarzalną atmosferę, oraz promocję, która jest niezbędna do pozyskiwania nowych klientów.
Kompleksowo organizujemy koncerty oraz festiwale na których wystąpić może wielu znanych i cenionych artystów. Dodatkowo zajmujemy się promocją wydarzenia przez nas organizowanego.
Kto dla Ciebie zagra to tylko Twoja decyzja, jedno słowo, a Celebration Productions to spełni…
Potrzebujesz zorganizować casting do filmu, serialu, teledysku, przedstawienia, a może szukasz modelek do pokazu, albo sesji? Nie wiesz jak wszystko ogarnąć? Nic prostszego zgłoś się do nas, zadbamy o to byś mógł wybrać, jak najwięcej osób odpowiadających twoim kryteriom, a także zadbamy o to by o twoim castingu było głośno w mediach. Jako jedynie w Wielkopolsce wzorem naszych przyjaciół w USA dbamy o to by o castingu nawet do najmniejszego przedsięwzięcia było wiele informacji w mediach. Zawsze sporządzamy dokumentację w wersji fotograficznej, video, oraz papierowej, tak byś mógł łatwo skontaktować się z wybranymi osobami, i mógł naprawdę dobrze podjąć decyzję o wyborze obsady.
Celebration Productions jako jedyna firma w Wielkopolsce zajmuje się kompleksową organizacją konferencji prasowych. Konferencje prasowe to doskonałe narzędzie do kontaktów z mediami firm z każdej dziedziny, to również doskonałe narzędzie do pozyskania nowych klientów po przez media.
Śniadanie prasowe - spotkanie przedstawicieli firmy lub instytucji z dziennikarzami w porze przedpołudniowej mające na celu przekazanie im określonych informacji w mniej formalnej, ale wciąż roboczej atmosferze.

Na śniadania prasowe z założenia zapraszana jest wybranych dziennikarzy - kluczowych z punktu widzenia interesów organizatora oraz wybrane gwiazdy - co pozwala na zwiększenie zainteresowania spotkaniem mediów. Atmosfera spotkania pozwala na swobodniejszą wymianę myśli między jego uczestnikami i budowanie dobrych relacji. Poprzez bardziej kameralną atmosferę dziennikarz ma szansę na uzyskanie ekskluzywnych informacji do swojego materiału.

Dodatkowymi punktami śniadania prasowego może być występ muzyczny, premiera nowych materiałów reklamowych, czy też inne atrakcje zachęcające do współpracy z marką.

Celebration Productions, zgodnie z zapotrzebowaniem rynku posiada swoją własną bazę hostess i hostessmanów, nad którymi sprawujemy opiekę wizerunkową, metodyczną i edukacyjną. Dysponujemy tylko pracownikami reprezentatywnymi i wykształconymi, o czym świadczy nasza współpraca w tym dziale z takimi markami jak BBC, HBO czy też Ginekologia Polska. Niejednokrotnie nasi pracownicy zostają tłumaczami na konferencjach.
Jako jedyni w Wielkopolsce organizujemy profesjonalne warsztaty aktorskie prowadzone przez znakomitą i doświadczoną kadrę. Warsztaty z gry aktorskiej to nie tylko idealny wybór dla osób chcących spełniać swoje pasje związane z filmem, teatrem, ale i również możliwość szkoleń biznesowych, w których umiejętności aktorskie idealnie nadadzą się do negocjacji czy też innych ważnych aspektów życia firmy. Dodatkowo na naszych specjalnie organizowanych zajęciach odbywać się będą kursy z savoir vivre wyższych sfer oraz biznesu.
Wino, Kobiety i Śpiew to profesjonalna degustacja win, połączona z prelekcją, fachowym doborem win do serwowanych potraw, przy czym całość doprawiona jest włoskimi ariami operowymi oraz anegdotami z życia prowadzącego Piotra Pawła Wyrwasa, które prywatnie przyjaźni się m.in. z Gerardem Depardieu, czy też Księciem Albertem z Monako. Piotra Pawła Wyrwasa, czyli jednego z bardziej szanowanych aktorów poza granicami naszego kraju, który grywał w filmach Francuskich, czy też Austriackich u boku Alaina Delon, Isabelli Adjani, Angie Everhart czy też ikonicznej Catherine Deneuve.
Ponad to podczas trwania event’u prowadzący zapozna gości również z kulturą innych krajów, w których to miał okazję mieszkać m.in. Francji, Austrii, Stanach Zjednoczonych, opowie o savoir vivre, a także przedstawi swoje autorskie dzieło, które stworzył wraz z Mariuszem Pujszo i Henrykiem Sawką, czyli książkę Królowie Życia.
Czujesz się nieusatysfakcjonowana swoim życiem? Swoim wyglądem? Czas to zmienić! Wyobraź sobie siebie w innym, lepszym olśniewającym wydaniu, wyobraź sobie, jak wszyscy podziwiają Cię, a w duchu zadają pytanie Skąd ta zmiana?. Pomyśl, jakie mogłabyś mieć z tego korzyści... Satysfakcję? Świetne samopoczucie? Awans? Zmiana życia prywatnego na lepsze? A teraz wyobraź sobie, że to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki!
Osobisty doradca zakupowy szybko rozwiąże Twoje problemy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Interesuje nas nie tylko mada szeroko pojętą, ale i osobiste doradztwo w kwestiach poprawy Twojego wyglądu, ale i samopoczucia.
Co oferujemy?

   -  Spotkanie u Ciebie i przegląd Twojej szafy, wspólnie przedyskutujemy to, co należy wyrzucić, a co zostawić. W czym dobrze wyglądasz i to, w czym Ty czujesz się najlepiej.
   - Zakupy, tam gdzie chcesz, kiedy tylko chcesz, w nieograniczonym limicie czasowym! Dodatkowo posiadamy liczne zniżki!
   -  Zakupy dla Ciebie bez Ciebie
    - Zakupy na ostatnią chwilę
    - Zakupy prosto od projektanta! - najlepsza opcja, gdy nie chcesz pojawić się w tysięcznej kopii z sieciówki...
    - Ty wybierasz w czym mam Ci pomóc - jestem do twojej dyspozycji
Koniec z wyrzucaniem pieniędzy na źle dobrane ubrania, koniec z nieszczerymi komplementami, koniec ze złym wyglądem!
USŁUGA KOMPLEKSOWA:

    Analiza sylwetki + analiza kolorystyczna + makijaż + przegląd szafy + zakupy z klientem 600 zł
    Dodatkowo sesja zdjęciowa podsumowująca przemianę 200 zł
    Miła atmosfera i rozmowa gratis!
ZAKUPY ZLECONE:
    Zakupy Bez Ciebie dla Ciebie 200 zł
    Zakupy Na ostatnią chwilę 200-250zł
    Zakupy + doradztwo Online 100-150zł
By skorzystać z oferty Personal Shopper prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny z kierownictwem Celebration Productions