Managment

         Celebration Productions, jest pierwszą firmą w Polsce, która skupia się na indywidualnej managemencie swoich podopiecznych, zarządzając ich karierą zgodnie ze standardami przyjętymi w USA. Management stosowany przez Celebration Productions, to nie tylko profesjonalne i indywidualne podejście, do każdego podopiecznego, ale również kreowanie jego wizerunku, poczynając od kreowania wizerunku publicznego, po przez zmianę wizerunku scenicznego na zmianach związanych z wyglądem oraz na stylem życia.
          Jako jedyni w Polsce skupiamy się promocji osób przez nas reprezentowanych i ich pracy, zarówno w mediach, jak i w kontaktach z fanami na terenie Polski, jak i poza jej granicami, przykładając dużą wagę do wizerunku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości showbiznesu przez naszą kadrę, nasi podopieczni mogą liczyć na profesjonalne podejście do ich kariery, po przez nawiązywanie kontaktów w biznesie muzycznym, filmowym, czy też modowym, na płaszczyźnie zarówno krajowej, jak i światowej, o czym świadczą liczne projekty oraz kontrakty zawierane i realizowane przez naszą firmę w wielu krajach Europy i Świata.
         Celebration Productions, zajmuje się managementem w dziedzinach mody, muzyki oraz filmu, jak i sztuki, posiadając duże doświadczenie w każdej z tych dziedzin, które wykorzystujemy do pracy z naszymi podopiecznymi, również kojarząc ich z odpowiednimi osobami z innych dziedzin sztuki.
Osoby, jak i instytucje zainteresowane managementem prosimy o kontakt z kierownictwem Celebration Productions.
         Dla nas każdy nowy klient jest wyzwaniem, które warto podejmować by osiągnąć sukces, który jest dobry dla obu stron.